kyїv[re]novation

kyїv[re]novation

#події #колаборації #мерч
НАЗАД ДО ПРОЄКТІВ

Дата релізу проєкту 29.05.2019

Лімітована колекція одягу від touchof в колаборації з «‎‎Мапою Реновації». Презентація колекції у Рейтарському Колі, екскурсія та спеціальний випуск путівника.

Touchof – український бренд одягу, що розповідає історії про міста. Їх колекції присвячені важливим подіям, місцям чи урбаністичним течіям. Разом з «‎‎Мапою Реновації» вони створили лімітовану колекцію одягу kyїv[re]novation, присвячену закинутим будівлям Києва. Принт на футболках зображує 6 культових і закинутих будинків столиці. image_1

Колекція Touchof у колаборації з Мапою Реновації

Прем’єра колекції пройшла біля Рейтарського Кола – модерністської будівлі, яка у 2021 році перебувала в процесі реновації, і згодом стала гарним прикладом переосмислення архітектурної спадщини Києва. image_2 Будівля Рейтарського кола є частиною комплексу Поліклініки спілки письменників, збудованої у 1986-му за проєктом архітекторів Авраама Мілецького і Володимира Шевченка. У 2008-му її було перебудовано під спа салон, а у 2020-му вона повернулася до мінімалістичної архітектури за проєктом Еміля Дервіша і стала домом для кількох ресторанів. У 2024-му стало відомо про план реновації головної будівлі поліклініки. image_3 Спеціально до презентації Мапа Реновації провела екскурсію по закинутим будинкам, які стали героями колекції, а також випустила путівник за цим маршрутом. Щоб замовити путівник, напишіть нам у соцмережах. image_4 Шорти з колекції створені з використанням методів апсайклінгу. Так автори колаборації прагнуть донести ідею перевикористання як одягу, так і закинутих будівель. Ця колекція — про відповідальне ставлення до середовища, де ми живемо, — до міста з його історією і довкіллям.